3214 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 13 november 2023 -
5366 Akvarell
Såld: 2.800 kr
Såldes den 5 september 2022 -
4378 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 september 2021
6083 Akvarell
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 mars 2021 -
6108 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 19 oktober 2020 -
1133 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 29 juni 2020
6453 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 januari 2020 -
3010 Akvarell
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 september 2019 -
9452 Akvarell
Monogramsignerad A. D motivet: 23x30
Såld: 150 kr
Såldes den 8 september 2014